Eğitim Kadromuz

Mehmet Ali Yaşa

( Kurucu )

Selami Erol

( Müdür )

Musa Kazım AKYOL

( Kurs Müdürü )

İsa Ünalan

( Bilgi İşlem Öğretmeni )

Burcu Uzun

( Rehber Öğretmen )

Burcu Bektaş

( Rehber Öğretmen )

Betül Beklin

( Rehber Öğretmen )

Melek Şimşek

( Rehber Öğretmen )

Dilek Tekce

( Matematik Öğretmeni )

Okan Yıldız

( Matematik Öğretmeni )

Süha Erkal

( Matematik Öğretmeni )

Cem Soğancı

( Matematik Öğretmeni )

Ali Bakır

( Matematik Öğretmeni )

Ayşe Kübra Durak

( Matematik Öğretmeni )

Ersin Erenkuş

( Matematik Öğretmeni )

Ersin Ertoy

( Matematik Öğretmeni )

Ali Hakan Aköz

( Matematik Öğretmeni )

Ceren Bıyık

( Matematik Öğretmeni )

Efkan İldeş

( Matematik Öğretmeni )

Mehtap Çay

( Matematik Öğretmeni )

Nilüfer Balki

( Matematik Öğretmeni )

Serbay Kapan

( Matematik Öğretmeni )

Gülten Ayten

( Fizik Öğretmeni )

Zümrüt Tümen

( Fizik Öğretmeni )

Ahmet Yılmaz

( Fizik Öğretmeni )

Burcu Özen Sayı

( Fizik Öğretmeni )

Kıvanç Düzgüner

( Fizik Öğretmeni )

Saime Keçialan

( Fizik Öğretmeni )

Zeliha Turan

( Fizik Öğretmeni )

Deniz Ayaz

( Kimya Öğretmeni )

Tayfun Akdemir

( Kimya Öğretmeni )

Merve Aslan Üngör

( Kimya Öğretmeni )

Hatice Yaşa

( Kimya Öğretmeni )

Mehmet Ali Yaşa

( Kimya Öğretmeni )

Nihan Kurtul

( Kimya Öğretmeni )

Feyza Taban Delibaş

( Biyoloji Öğretmeni )

Aslı Akören

( Biyoloji Öğretmeni )

Nevin Ünal Üre

( Biyoloji Öğretmeni )

Sevil Akbaş

( Biyoloji Öğretmeni )

Tuba Yıldırım

( Biyoloji Öğretmeni )

Yasemin Yüksel

( Biyoloji Öğretmeni )

Ayşen Okur

( İngilizce Öğretmeni )

Hilal Kaya

( İngilizce Öğretmeni )

Osman Başer

( İngilizce Öğretmeni )

Rezzan Özcan

( İngilizce Öğretmeni )

İbrahim Şamil Sungur

( Müzik Öğretmeni )

Erkan Eren

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Nurdan Söker

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Bengi Yeşilçayırlı

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Filiz Amak

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Gülşah Özcan Balbağ

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Onur Güller

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Pınar Timur

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Kübra Mutlu

( Tarih Öğretmeni )

Erkan Kantarcı

( Tarih Öğretmeni )

Esma Taşçı

( Tarih Öğretmeni )

Hatice Günalan

( Tarih Öğretmeni )

Mahmut Çelik

( Coğrafya Öğretmeni )

Murat Çelik

( Coğrafya Öğretmeni )

Özge Taşkıran

( Coğrafya Öğretmeni )

Özlem Yumrukaya

( Coğrafya Öğretmeni )

Meltem Kuray Tosun

( Beden Eğitimi Öğretmeni )

Özcan Çakar

( Beden Eğitimi Öğretmeni )

Bayezid Yıldırım

( Sosyal Etkinlik )

Nihan Kocaoğlu

( Muhasebe )

Mustafa Tepe

( Muhasebe )

Serkan Tanırgan

( Halkla İlişkiler )

Fatma Gaş

( Halkla İlişkiler )

Özlem Çetinkaya

( Halkla İlişkiler )

Özge Temizkanlı

( Halkla İlişkiler )

Seda Atasagun

( Halkla İlişkiler )

İsmail Karakaya

( Personel )

Turgay Yavuz

( Personel )

Fatma Başkaya

( Personel )

Meryem Ekerel

( Personel )

Saffet Ulutürk

( Personel )

Zeliha Erdoğan

( Personel )

Yukarı Çık