Eğitim Kadromuz

Mehmet Ali Yaşa

( Kurucu )

Selami Erol

( Müdür )

Serkan Tanırgan

( Müdür Yard.)

Musa Kazım AKYOL

( Kurs Müdürü )

Özlem Çetinkaya

( Halkla İlişkiler )

Burcu Uzun

( Rehber Öğretmen )

Burcu Bektaş

( Rehber Öğretmen )

İnci Sertel

( Rehber Öğretmen )

Melek Şimşek

( Rehber Öğretmen )

Demet Özel

( Matematik Öğretmeni )

Dilek Tekce

( Matematik Öğretmeni )

Ahmet Biçici

( Matematik Öğretmeni )

Akın Şahin

( Matematik Öğretmeni )

Ali Bakır

( Matematik Öğretmeni )

Ayşe Kübra Durak

( Matematik Öğretmeni )

Ersin Erenkuş

( Matematik Öğretmeni )

Ersin Ertoy

( Matematik Öğretmeni )

Ali Hakan Aköz

( Matematik Öğretmeni )

Habibe Keskiner

( Matematik Öğretmeni )

Ceren Bıyık

( Matematik Öğretmeni )

Efkan İldeş

( Matematik Öğretmeni )

Lale Ustacan

( Matematik Öğretmeni )

Mehtap Çay

( Matematik Öğretmeni )

Nilüfer Balki

( Matematik Öğretmeni )

Serbay Kapan

( Matematik Öğretmeni )

İsa Ünalan

( Bilgi İşlem Öğretmeni )

Gülten Ayten

( Fizik Öğretmeni )

Burcu Özen Sayı

( Fizik Öğretmeni )

Kıvanç Düzgüner

( Fizik Öğretmeni )

Saime Keçialan

( Fizik Öğretmeni )

Zeliha Turan

( Fizik Öğretmeni )

Deniz Ayaz

( Kimya Öğretmeni )

Tayfun Akdemir

( Kimya Öğretmeni )

Merve Aslan Üngör

( Kimya Öğretmeni )

Kerem Onur Yaşar

( Kimya Öğretmeni )

Hatice Yaşa

( Kimya Öğretmeni )

Mehmet Ali Yaşa

( Kimya Öğretmeni )

Nihan Kurtul

( Kimya Öğretmeni )

Sezin Cankaz

( Kimya Öğretmeni )

İpek Can Lee

( Biyoloji Öğretmeni )

Feyza Taban Delibaş

( Biyoloji Öğretmeni )

Nevin Ünal Üre

( Biyoloji Öğretmeni )

Sevil Akbaş

( Biyoloji Öğretmeni )

Tuba Yıldırım

( Biyoloji Öğretmeni )

Yasemin Yüksel

( Biyoloji Öğretmeni )

Melek Işık

( İngilizce Öğretmeni )

Ayşen Okur

( İngilizce Öğretmeni )

Hilal Kaya

( İngilizce Öğretmeni )

Osman Başer

( İngilizce Öğretmeni )

Rezzan Özcan

( İngilizce Öğretmeni )

İbrahim Şamil Sungur

( Müzik Öğretmeni )

Erkan Eren

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Gamze Abunada

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Bengi Yeşilçayırlı

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Filiz Amak

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Gülşah Özcan Balbağ

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Onur Güller

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Pınar Timur

( Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni )

Kübra Mutlu

( Tarih Öğretmeni )

Erkan Kantarcı

( Tarih Öğretmeni )

Esma Taşçı

( Tarih Öğretmeni )

Hatice Günalan

( Tarih Öğretmeni )

Mahmut Çelik

( Coğrafya Öğretmeni )

Murat Çelik

( Coğrafya Öğretmeni )

Özge Taşkıran

( Coğrafya Öğretmeni )

Özlem Yumrukaya

( Coğrafya Öğretmeni )

Meltem Kuray Tosun

( Beden Eğitimi Öğretmeni )

Özcan Çakar

( Beden Eğitimi Öğretmeni )

Bayezid Yıldırım

( Sosyal Etkinlik )

Nihan Kocaoğlu

( Muhasebe )

İsmail Karakaya

( Personel )

Zeliha Erdoğan

( Personel )

Yukarı Çık